Tekirdağ tesisatçı, su tesisatı konusunda profesyonel destek veren kişilerdir. Genel olarak aşağıdaki alanlarda hizmetler verir.

 • Evsel, ticari veya endüstriyel sıhhi tesisat sistemlerinin kurulması, onarımı ve bakımı
 • Duvarlarda ve zeminlerde boru bağlantıları ve armatürler için işaretleme konumları
 • Boruları ve boru bağlantı parçalarını yerleştirmek için duvar ve zeminlerdeki açıklıkları kesmek
 • El ve elektrikli aletler kullanarak boruları ölçmek, kesmek, bükmek ve kurmak
 • Kelepçeler, vidalar, cıvatalar veya çimento kullanarak boruları birleştirme
 • Kaynak boruları
 • Boruları sızıntılara karşı test etme
 • Tuvalet tıkanıklıklarının onarılması
 • Lavabo tıkanıklarının onarılması
 • Su kaçaklarının onarılması
 • Pimaş açma

Tıkalı Tuvalet Nasıl Onarılır

Tıkanmış tuvaletlerin yaygın nedenlerini bilmek ve en iyi banyo uygulamalarını takip etmek, bu dağınık, rahatsız edici su tesisatı sorunuyla karşılaşma olasılığınızı azaltabilir. Tuvaletiniz tıkalıysa, bir dalgıç deneyebilir ve sorunu kendi başınıza çözmeye çalışabilirsiniz. İster yabancı cisimlerden, ister sıhhi tesisat sisteminizin doğal tasarımından kaynaklanan daha ciddi tıkanmalar için, akışa devam etmenizi sağlayacak profesyonel bir tesisatçının uzmanlığına ihtiyacınız olacaktır.

Tekirdağ Tesisatçı

Su Kaçağı Tespiti

Tekirdağ tesisatçı hizmeti kapsamında sunulan bir hizmettir. Su kaçakları ev ve iş yerlerinde sürekli meydana gelmektedir. Su kaçaklarının tespit edilmesi ve bu problemin en iyi şekilde çözülebilmesi için profesyonel bir destek alınması gerekmektedir. Aksi takdirde profesyonel bir şekilde su kaçağı probleminin çözülebilmesi mümkün değildir. Bu anlamda firmamız en iyi tesisatçılarını sizlere ulaştırarak son derece kaliteli bir hizmet vermektedir. Yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmek ve su kaçağı alanında hizmet almaktır.

Pimaş Açma

Pimaş borularında tıkanıklık sık sık meydana gelebilir. Ancak söz konusu borularda ki tıkanıklıkların profesyonel Tekirdağ tesisatçı tarafından açılması gerekir. Aksi mümkün değildir. Tekirdağ tıkanıklık açma, Tekirdağ pimaş açma, Tekirdağ su kaçağı tespiti konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa firmamız her zaman yanınızda! Bu alanda uzman ve profesyonel kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Siz de bizimle iletişime geçerek bu alanda kusursuz hizmet alabilir ve profesyonel bir şekilde tuvalet ve banyo tıkanıklıklarınızın ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Batı Tesisat İletişim Bilgileri

Tekirdağ ve ilçelerine 7/24 hizmet veren Batı Tesisat olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sunacağımızın sözünü veriyoruz. Tesisat sorunlarınızın çözümleriyle ilgili detaylı bilgi almak için,  +90 541 737 22 66  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Tags:

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara