Tekirdağ kameralı su kaçağı tespiti, evinizde ki ya da iş yerinizde ki su kaçaklarının kameralar ile tespit edilmesini sağlar. Termal Görüntüleme kameraları, mühendislerimizin araç setinin önemli bir parçasıdır ve döşeme tahtaları, beton ve duvarların altındaki sıcak su borularında gizli sızıntıları bulmaya yardımcı olmak için kullanılır.

Termografi, bir nesneden yayılan termal enerjiyi “görmek” ve “ölçmek” için kızılötesi görüntüleme ve ölçüm kamerasının kullanılmasıdır. Termografi kameraları, çıplak gözle görülemeyen sorunlu alanları belirleyerek gizli su sızıntılarını tespit edebilir. Kızılötesi izleme kamerası yalnızca gizli su sızıntılarını ve bunların kaynağını değil, aynı zamanda nem ölçerlerle fiziksel olarak ulaşılamayan nemi de algılayabilir. Termal görüntüleme kameraları ışığı ısı olarak kaydeder ve bunu bir resimde gösterebilir. Kızılötesi enerji (termal) göremediğimiz bir ışıktır, ancak ısı olarak algılayabiliriz. Termal görüntüleme kameraları, farklı malzemelerin yüzeyindeki çok küçük sıcaklık farklarını tespit ederek, daha sıcak ve daha soğuk yüzey alanlarını vurgulayarak sızıntının nereden kaynaklandığına dair kanıt sağlar. Mühendislerimiz, sızıntıları tespit etmede uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve bilgilerini termal görüntüleme sonuçlarını diğer bulgulara göre analiz etmek için kullanır.

Tekirdağ Kameralı Su Kaçağı Tespiti Ayrıcalıkları

Termal görüntüleme kameraları, diğer kaçak tespit yöntemlerine kıyasla geniş alanlara hızlı bir şekilde bakabilir ve mülkünüzün dış yüzeyindeki büyük ısı kayıplarını veya olası nem sorunlarını görebilir. Kaçak tespit mühendislerimiz, Merkezi Isıtma Sistemlerinde ve Yerden Isıtma sistemlerinde su kaçaklarının bulunmasına yardımcı olmak için termal görüntüleme kameraları kullanır.

Tekirdağ Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Termal Görüntülemenin Faydaları

  • Tavanlarda, düz çatılarda, duvarların arkasında ve zeminlerin altındaki nemi algılar
  • Dış mülk ısı kaybını ve nem algılamasını kaydeder
  • Geniş alanlara hızla bakar
  • Tahribatsız kaçak tespit yöntemi, minimum aksama ve mülkünüze zarar gelmemesi
  • Enerji tüketiminizi azaltır ve ısı faturalarınızdan tasarruf sağlar
  • Evinizde herhangi bir şekilde kırılma, dökülme olmadan su kaçağının tespit edilmesini sağlar.

Su kaçağı tespiti alanında hizmete ihtiyaç duyuyor ve hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tekirdağ kameralı su kaçağı tespiti ile profesyonel hizmet alabilir ve su kaçağından kurtulabilirsiniz.

Tekirdağ Tesisatçı İletişim Bilgileri

Tekirdağ ve ilçelerine 7/24 hizmet veren Batı Tesisat olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sunacağımızın sözünü veriyoruz. Tesisat sorunlarınızın çözümleriyle ilgili detaylı bilgi almak için,  +90 541 737 22 66  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Tags:

One thought

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara