Tekirdağ robotla pimaş açma alanında hizmet almak için profesyonel bir destek almak istiyorsanız firmamız yanınızda! Bu alanda uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere en kaliteli hizmetleri sunacak olan firmamız Tekirdağ robotla pimaş açma konusunda da son derece kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Pimaş Tıkanıklığında Ne Yapmalı?

Size tavsiyemiz, sıvı “drenaj temizleyicisinden” uzak durmanız ve yedeklenmiş tahliyeyi kontrol etmesi için bir profesyonel çağırmanızdır! Özellikle evinizin en alt katında sürekli tıkayan bir gideriniz varsa, kanalizasyon borunuzdaki bir kırılma veya tıkanmadan kaynaklanabilir.

Tekirdağ Robotla Pimaş AçmaTuvalet veya duş tahliyesinin tek bir boru tıkanması veya bir kanalizasyon hattı sorunu nedeniyle tıkanmaya devam edip etmediğinden emin olmalısınız. Bununla birlikte, bir kanalizasyon hattı sorununun çok açık bir işareti, aynı anda birden fazla sıhhi tesisat armatürünün yedeklenmesidir.

Kanalizasyon tıkanıklığından şüphelendiğinizde bakmanız gereken bir sonraki şey, sıhhi tesisat armatürlerini kullanırken beklenmedik veya olağandışı reaksiyonlardır. Aşağıdaki durumlarda bir sorununuz olabilir: Tuvaleti sifonu çekmek, küvetinizden veya duşunuzdan su birikmesine neden olur. Tuvalet suyu kabarmaya başlar. Böyle bir durumda tuvalete en yakın lavaboda bir dakika kadar su akıtın. Su kabarmaya devam ederse (veya yükselirse), o zaman bu bir şans değildir. Tuvalet sifonu çekerken veya küvetinizdeki veya duşunuzdaki su boşalırken bir lıkırdama sesi duymak. Bunu duyarsanız, yerel tesisatçınızla iletişime geçin .

Profesyonel Tekirdağ Pimaş Açma Desteği

Pimaş açma robotu kullanılarak sorunun nerede olduğunu görebilir ve daha hızlı ve daha az maliyetli onarımlar yaşayabilirsiniz. Şu şekilde çalışır:

Kamera tarafından yakalanan görüntüler, kamera teknisyeni tarafından çalıştırılan bir cihaza aktarılır. Bu görüntüler daha fazla inceleme için kaydedilir.

Aynı zamanda, kamera üzerindeki bir radyo vericisi, hattın fiziksel konumunu ve yüzeyden derinliğini kaydeder, böylece uygun onarımlar uygun şekilde planlanabilir ve uygulanabilir.

Bir kanalizasyon hattının onarılması veya değiştirilmesi gerektiği belirlendikten ve siz de kabul ettiğinizde, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek vardır. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmetler için bizimle iletişime geçerek detaylı bir bilgiye sahip olabilir ve pimaş tıkanıklıklarından kurtulabilirsiniz.

Tekirdağ Batı Tesisat İletişim Bilgileri

Tekirdağ ili bölgesine 7/24 hizmet veren Batı Tesisat olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sunacağımızın sözünü veriyoruz. Tesisat sorunlarınızın çözümleriyle ilgili detaylı bilgi almak için,  +90 541 737 22 66  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Tags:

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara