Tekirdağ Su Kaçak Tespiti 

Tekirdağ Su Kaçak TespitiTekirdağ su kaçak tespiti hizmetimizi Trakya ve çevre köylerine götürüyoruz. Batı Tesisat olarak da bundan son derece memnuniyet duymaktayız. Evinizde gelen tesisat arızalarınız değil, yaşadığınız muhitte de meydana gelen çeşitli tesisat arızalarına cevap vermekteyiz. Arızanın büyüğü ya da küçüğü fark etmeksizin Tekirdağ profesyonel su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Bunlar ağırlıklı olarak tıkanıklık açma, su kaçak tespiti, sızıntı tespiti gibi hizmetlerdir. Ek olarak, anahtar teslim projelerimiz de mevcuttur. İnşaat halindeki yapının, ihtiyacı olacak tüm tesisat ihtiyaçlarını hem malzeme, hem de işçilik olarak karşılamaktayız. Kalite, özgüven ve tecrübenin bir araya gelmesiyle Trakya bölgesinde şüphesiz fark yaratmaktayız. Bizleri diğer rakiplerimizden ayıran en büyük özellik ise, daima yeniliğe ve modernliğe doğru yürüyüş halinde oluşumuzdur. Kullandığımız yöntemler ve ekiplamlar da bunun en büyük kanıtıdır. İşlerimiz ve firmamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Tekirdağ Su Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı

Tekirdağ su kaçak tespiti hangi hataların bir araya gelmesiyle oluşur? Sizler için gerçekleşmesi yüksek ihtimal olan unsurları bir araya getirdik. Bunlar, açık bırakılmış ve contadan sızdıran vana, yanlış ayarlanmış otomatik sulama, içerden hasar görmüş tuvalet sifonu, açık bırakılmış su ısıtıcısı valfi gibi su kaçaklarına sebebiyet vermektedir. Tüm bu ihtimalleri geride bıracak olursak, bazı maddi hatalar sonucunda da su kaçakları meydana gelir. Örneğin, yapı inşası sırasında kullanılan tesisat malzemelerinin kalitesizliği de maddi hata olarak sayılabilir. Gider hattı için kullanılan pimaş alaşımlı boruların gerek su basınç etkisiyle, gerek zamanın getirmiş olduğu eskime ile su kaçaklarına sebep olacaktır. Ancak sizler bu konuda duyarlı olunuz. Arızayı gözlemlediğiniz anda ya da faturalarınızda radikal artışa şahit olduğunuz zaman bizleri 0541 737 22 66 telefon numarasından arayarak randevu talep edebilirsiniz. Bizlere bir şans verdiğiniz taktirde, siz değerli müşterilerimizi tüm tesisat problemlerinden ve yüksek gelen faturalardan kurtarmış olacağız. Su kaçağı tespitinde kesin çözüm. Ayrıntı için tıklayınız.

Tekirdağ Su Kaçak Tespiti Tesisatçısı

Tekirdağ su kaçak tespiti, hizmetimiz teknolojik altyapımız sayesinde minimum hasarla kaçağı kolay bir şekilde tespit edebiliyoruz. Sizin de bildiğiniz üzere su kaçakları bazen gözle görülemeyecek noktalarda meydana geliyor. Bizler de bu açığı değerlendirerek, yurt dışından termal kameralar ithal ettik. Bu kameralar sayesinde, yapının iç kısmında meydana gelen su kaçaklarını kısa sürede tespit edebilmekteyiz. Aynı zamanda bahsi geçen ekipmanların kullanımı için, ekibimizdeki tüm çalışanları bu doğrultuda eğitmekteyiz. Sadece bu ekipmanları edinmek değil, doğru bir şekilde kullanılmasının gerektiğini de belirtmekte fayda var. Tekirdağ profesyonel su kaçağı tespiti hizmetine ihtiyaç duyacağınız taktirde yukardaki buradaki telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. En modern yöntemlerimizle ve ekipmanlarımızla sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyacağız. Ev ya da iş yerinizde herhangi bir su kaçağı ile karşılaşırsanız, müdahale etmeden önce lütfen bize haber verin. Eğer acil bir müdahale söz konusu ise, gerekli steril önlemleri almanızda fayda olacaktır.

Tekirdağ Su Tesisatçısı

Tekirdağ su kaçak tespiti sırasında farklı yöntemler ve cihazlar kullanmaktayız. İlk kullandığımız cihaz termal kameradır. Görüş özelliği sayesinde evin içerisindeki tesisat hattını ve arızayı kolaylıkla tespit edebiliyoruz. Bu şekilde evi herhangi bir tadilata da mağruz bırakmıyoruz. Diğer kullandığımız yöntem ise dinleme tekniğidir. Hattın içinde suyun meydana getirdiği sesi dinleyerek, nokta su kaçak tespiti yapmaktayız. Bu yöntemimiz de termal kamera kadar etkili ve kesin sonuç odaklıdır. Mevcutta kullandığımız teknik ve yöntemler sayesinde kırmadan dökmeden kaçak tespiti yapabilmekteyiz. Modern yöntem ve cihazlarımız sayesinde evde maddi hasara yol açmadan arızayı bulup, onarımını gerçekleştiriyoruz. Şeffaf iş süreci, güler yüzlü hizmet ve kaliteden hizmet ile sektörde fark yaratmaktayız. Bizlere ister telefon yolu ile, ister sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ayırca Instagram ve Youtube kanallarımız üzerinde de takip edebilirsiniz.

Çorlu Tıkanıklık Açma  Çorlu Su Kaçağı Bulma Tıkanıklık Açma yazılarımıza doğrudan ulaşabilirsiniz.

 

Tags:

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara