Tekirdağ tuvalet açma konusunda profesyonel bir destek arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu alanda uzman kadromuz ile sizlere sunduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Peki, tuvaletler neden tıkanıyor? Gelin hep birlikte bu soruya cevap bulalım.

Tekirdağ Tuvalet Açma Hizmetine Neden İhtiyaç Duyulur?

Aşırı Tuvalet Kağıdı Kullanımı

İyi parçalanmayan tuvalet kağıdı veya biraz fazla cömertçe silen bir çocuk olsun, çok fazla tuvalet kağıdı yedeklemenin yaygın bir nedenidir. Pistonlar genellikle bu tür tıkanıklıkları giderebilir, ancak tuvalet kağıdı diğer döküntülerle birleşebilir ve daha büyük bir engel oluşturabilir. Şiddetli tıkanmalar, kanalizasyon borularını açmak ve tıkanıklığı gidermek için deneyimli bir tesisatçının yardımına ihtiyaç duyacaktır.

Yıkanamayan Öğeleri Yıkama

Tuvalete atılması gereken gerçekten sadece iki şey var, tuvalet kağıdı ve atık. Küçük çocuklar, oyuncaklarının çanağın etrafında hışırtısını ve kanalizasyonda kaybolmasını izlemekten büyülenmiş gibi görünüyorlar, bu yüzden çocuklarınızla uygun lazımlık prosedürleri hakkında konuşurken proaktif olmalısınız.

Yetişkinler de sifonu kötüye kullanmaktan suçlu olabilir. Aşağıdaki eşyalar asla tuvalete atılmamalıdır:

  • kadınsı ürünler
  • saç
  • gres
  • kağıt havlu
  • mendil
  • pamuk topları

 

Sert Su Problemleri

Sert su, bir tuvaletten çıkarılması zor bir mineral birikimi oluşturmak için kireçlenir. Sert suyla ilgili sorun, su ve atık akışını sıhhi tesisat sisteminizden kısıtlamasıdır. Kolay ve kısa vadeli bir çözüm, bir tesisatçının tuvalet sisteminizi temizlemek için özel bir çözüm kullanmasıdır. Kalıcı bir düzeltme için, su birikmesini önlemek için bir su yumuşatıcı takmayı düşünebilirsiniz, böylece suyunuz tuvalet tıkanmasına neden olmadan önce arıtılabilir.

Ana Tahliye Tıkaçları

Evinizin ana giderindeki bir tıkanıklık, yedeklenmiş bir tuvalete neden olabilir. Tesisatçılarımız, video teknolojisi dahil olmak üzere bir dizi inceleme yöntemi kullanarak drenaj borularınızı inceleyebilir ve tıkanmanın nedenini ve yerini belirleyebilir. Ana drenaj tıkanıklıkları, mutlaka borularınızın yanlış kullanımından değil, yaprak, kaya, çamur ve diğer kalıntıların birikmesinden kaynaklanır.

Sızıntı Hattı Tıkanıklığı

Septik bir tank kullanan evler, suyu depodan ve toprağa süzmek için süzme hatları kullanır. Sızıntı hatları, arıtılmazsa tüm sistemde bir yedek oluşturabilecek çamur veya ayrışmaz malzeme tarafından bloke edilirse döngü kesintiye uğrayabilir. Bir tesisatçı, septik tankı dışarı pompaladıktan sonra giriş ve çıkış bölmelerini temizleyebilir.

Tekirdağ Tuvalet Açma

Tekirdağ Sıhhi Tesisatçı İletişim Bilgileri

Tekirdağ ve ilçelerine 7/24 hizmet veren Batı Tesisat olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sunacağımızın sözünü veriyoruz. Tesisat sorunlarınızın çözümleriyle ilgili detaylı bilgi almak için,  +90 541 737 22 66  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Tags:

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara