Tıkanıklık Açma

Batı Tesisat'ın Tıkanıklık Açma Hizmetlerini İnceleyin

Tekirdağ tıkanıklık açma, lavabo ve tuvaletlerde ki tıkanıklıkların açılmasını ifade etmektedir. Tekirdağ’da ikamet eden bireyler lavabo ve tuvaletlerde ki bazı tıkanıklıklardan şikayetçi olabilmektedir. Bu doğrultuda Tekirdağ tıkanıklık açma hizmetinden faydalanarak kusursuz bir şekilde tuvalet ve lavabolarda ki tıkanıklığın açılmasını sağlayabilirsiniz. Şimdi gelin tuvalet ve lavabolarda neden tıkanıklık oluşabileceğini detaylı bir şekilde inceleyelim.

Tıkanıklık Neden Oluşur?

Çöp öğütücüsüne sahip olmak, her şeyi bir yere koyabileceğiniz anlamına gelmez. Uzun bir günün ardından yorgun olduğunuzda ve bulaşıkları yıkamak istemediğinizde, her şeyi kanalizasyona atmak caziptir. İşte bir mutfak lavabosunu ASLA yere koymamanız gereken birkaç şey:

  • Yumurta kabuğu
  • Büyük yemek parçaları
  • Pastırma ve hamburger gibi pişmiş etlerden kalan yağlar
  • Muz veya portakal gibi büyük meyve kabukları
  • Yemek yağı

Söylediğimiz gibi, çöp öğütücünüz olduğu için yiyecek maddelerinin sadece kanalı yıkayacağını düşünebilirsiniz. Çöp öğütücünüzün birçok küçük yiyecek parçasını parçalayabileceği doğru olsa da, artıkları çöp kutusuna atmak en iyi yöntemdir.  Dikkat edin, katı ve sıvı yağlar onları atarken genellikle sıvıdır. Bunları bir miktar sıcak suyla birlikte sıvı halde atmak iyi görünebilir. Sorun, katı ve sıvı yağlar kanalizasyona girdiğinde genellikle sertleşmeleridir. Katı ve sıvı yağlar tekrar katı hallerine döndükçe, kanalınızda toplanır ve su akışının kesilmesine neden olurlar. Uzun saç özellikle kanalizasyona ve sıkışmaya iyi gelir. Yine de kıvırcık saç, kısa saç gibi yaygın bir nedendir. Zamanla, erkeklerin kısa saçları bile tıkanmış borulara neden olabilir. Bunların yanı sıra tuvaletlere peçete ya da ped gibi ürünler atmakta tuvalet tıkanıklıklarına neden olabilmektedir. Söz konusu atıkları tuvalet ve lavabolara atmayarak tıkanıklıkların önüne geçebilmek mümkündür.

Profesyonel Tekirdağ Tıkanıklık Açma

Tekirdağ tıkanıklık açma konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa firmamız her zaman yanınızda! Bu alanda uzman ve profesyonel kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Siz de bizimle iletişime geçerek bu alanda kusursuz hizmet alabilir ve profesyonel bir şekilde tuvalet ve banyo tıkanıklıklarınızın ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Detaylar için hemen harekete geçin ve bizimle iletişim kurun.

Tekirdağ Tıkanıklık Açma

Tekirdağ Sıhhi Tesisatçı İletişim Bilgileri

Tekirdağ ve ilçelerine 7/24 hizmet veren Batı Tesisat olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sunacağımızın sözünü veriyoruz. Tesisat sorunlarınızın çözümleriyle ilgili detaylı bilgi almak için,  +90 541 737 22 66  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara